انتخاب زبان

شرکت پالایش پایه پارسیان در سال 1391 تأسیس و با هدف ایجاد پالایشگاه­ ها و پتروشیمی های خصوصی و  نیمه خصوصی در کشور، با تولید دانش های فنی نوین و با تکیه بر دانش و تخصص نیروهای داخلی در زمینه های نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت خود را آغاز نموده و در این راستا به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. از آن جمله می­توان به پروژه هایی همچون تولید روغن پایه از lubcut ، تصفیه روغن سوخته و تبدیل به روغن پایه اشاره نمود.

فلسفه وجودی شرکت پالایش پایه پارسیان، مدیریت سرمایه های خرد و کلان در راستای بومی سازی دانش های فنی مربوط به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، با بهره مندی از تکنولوژی های نوین در داخل کشور می باشد. همچنین این شرکت، پیشرو در سرمایه گذاری و ارائه کننده طرح های صنعتی جدید و خدمات مشاوره از ابتدای روند آن(شامل: تهیه طرح توجیهی، آزمایش، ساخت پایلوت، ساخت نمونه صنعتی و.....)، همراه سرمایه گذارانی که متمایل به تزریق سرمایه خود(خرد و کلان) در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی هستند، می باشد.

این شرکت به عنوان یک شرکت دانش محور سرمایه گذار، با اتکا بر کارکنان خلاق و کارآمد در زمینه طراحی مهندسی، تامین و اجراي پروژه هاي صنعتی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی در داخل و خارج از کشور فعالیت می نماییم.

آینده همین حالا است!